Sportland Elva discgolfipark

Tutvustus

Sportland Elva discgolfipark on kõrgelt hinnatud rada, mis pakub nii silmailu kui sportlikku väljakutset. See on võõrustanud Eesti Discgolfi Liidu karikasarja etappe, paarismeistrivõistlusi ja ka 2022. aasta Smartpost Eesti Meistrivõistlusi.

Rada hooldav Elva Disc Golf Club töötab südamega pargi ja maastiku kujundamise kallal, et luua uuendusi ja pakkuda mängijatele vaheldust. Kui külastad parki, austa seda, ära jäta endast maha prügi ning mis kõige olulisem – naudi, sest meie motivaator oled Sina!

Nädalamängud

Nädalamängud toimuvad suvel neljapäeviti ja talvel pühapäeviti. Leia need dgmtrxist.

Iga divisjoni paremik saab autasustatud. Lisaks on kaks CTP korvi ning hole-in-one fond, mis on nii mõnelgi korral välja võetud 1000 € suurusena.

Toeta parki

Pargi peamine kulu on niitmine, mille iga kord ligineb Eesti keskmisele palgale. Neid on suve jooksul vaja teha 5-6 korda. Toeta seda, käies kasvõi lihtsalt nädalamängudel.

Uue võimalusena on klubi löönud käed LHV pangaga, pakkudes raja toetamise võimalust ka nädalamänguvälisele külastajale. Tee seda siin või leia QR-koodid rajalt.

Asukoht

Osale talgutel! Igal kevadel ja sügisel kogunevad nii klubi liikmed kui raja fännid, et parki korrastada ja ilusamaks muuta. Talgute toimumise kohta leiab info uudiste rubriigist või raja Facebooki lehelt.

Aadress

Kullese 5, Elva

Kontakt

elvadgc@gmail.com